Planowanie

Rozwiązania firmy Züblin z wysokim potencjałem koncepcyjnym

Dobry projekt, jakość oświetlenia, efektywność energetyczna stoją na pierwszym miejscu już podczas pracy nad produktami firmy Züblin. Naszym celem jest rozpoznanie potrzeb naszych klientów na jak najwcześniejszym etapie projektu i dopasowanie naszych rozwiązań tak, aby kompleksowo rozwiązać wszelkie powstające potrzeby inwestora.

Doradztwo w zakresie projektowania i planowania z pierwszej ręki

Nasze zrozumienie złożoności procesów występujących podczas budowy placówek przemysłowych, cywilnych budynków użyteczności publicznej oraz w prywatnym budownictwie osiedli umożliwia nam całościowe spojrzenie. Oferujemy systemy sieciowe w postaci zintegrowanych rozwiązań i zestawiamy poszczególne produkty w kontekście ich zastosowania. W Wyszukiwarka rozwiązań na naszej stronie internetowej zamieszczone są liczne przykłady rozwiązań, które mogą posłużyć za podstawę indywidualnych projektów. Proszę nie zwlekać z nawiązaniem z nami kontaktu. Chętnie służymy pomocą w zakresie optymalizacji istniejących systemów oświetleniowych lub planowania nowoczesnych systemów zarządzania budynkami.

Indywidualne doradztwo

Christian Fuchs, rozwój i planowanie

Proponowane narzędzia planowania

Drobiazgowe planowanie oświetlenia ma istotny wpływ na komfort użytkowania nieruchomości. Narzędzia planowania naszych partnerów pomagają przy opracowaniu koncepcji, pozwalając na dalsze zwiększanie efektywności energetycznej układów oświetlenia. Realistyczne wizualizacje złożonych sytuacji oświetleniowych dają kreatywną swobodę, zapewniają bezpieczeństwo planowania i znacząco przyczyniają się do sukcesu projektu.

 

Oprogramowanie do projektowania instalacji elektrycznych

Oprogramowanie projektowe do łatwej i szybkiej integracji czujników podczas projektowania instalacji elektrycznej jest dostępne do pobrania bezpośrednio w RED CAD. Obszary detekcji naszych produktów są pokazywane w formie wizualizacji, umożliwiając jakościową ocenę lokalizacji czujników. Oprogramowanie zawiera podstawowe informacje o naszych produktach, a bezpośrednie linki do strony internetowej gwarantują szybki dostęp do wszystkich informacji szczegółowych.

Strona internetowa RED CAD …

Baza BIM (Building Information Modeling)

Zintegrowana baza BIM dla projektowania budynków, infrastruktury cywilnej oraz innych konstrukcji. Aby wesprzeć proces projektowania, prezentujemy biblioteki, które posiadają znaczną ilość istotnych i przydatnych informacji. Dzięki tym danym, produkty firmy Zublin można wpisać do projektu zgodnie ze standardem BIM.

Z naszej strony internetowej można pobrać biblioteki następujących produktów:

  • AutoCAD (Bloki)
  • Revit (Biblioteka)
Biblioteki planowania …

Zobacz poniższe wideo o tym jak biblioteki mogą ułatwić planowanie:

AutoCAD

Revit

Dokumentacja Züblin

Wykresy światłości, teksty ofertowe, specyfikacje i schematy połączeń

Więcej informacji na temat naszych produktów można znaleźć na odpowiednich stronach z produktami. Wszystkie specyfikacje, teksty ofertowe, wykresy światłości i schematy połączeń można pobrać w formacje PDF.